Net trylika Oscar MX team narių dalyvavo Lietuvos čempionato I etape


2015 balandžio 18-19 dienomis Ruopiškio MX trasoje vyko Lietuvos motociklų kroso čempionato ir LMSF taurės I etapo varžybos.  Jose dalyvavo patys stipriausi sportininkai iš visos Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos. Tarp jų savo jėgas išbandė atstovaujantys  Oscar MX team sportininkai, kurių buvo net 13.
 
Šeštadienį pirmieji  startavo QUAD profesionalai. Vienas iš vienuolikos buvo Oscar MX team direktorius ir narys, Jonas Bartaševič (30). Kvalifikacijoje jis parodė gerą laiką ir ketvirtas galėjo rinkitis vieta prie starto linijos. Tačiau abu važiavimai nepasisekė, kadangi koją pakišo technika. Bendroje įskaitoje pelnęs 25 taškus liko septintoje pozicijoje.
Taip pat dėl techninių gedimų nepasisekė iškovoti aukštos vietos potencialą turinčiam Domantui Vazniui(88). Kvalifikaciniame važiavime parodęs geriausią laiką varžybas baigė ,dėja, tik su 25 taškais.
 
MX2 M klasėje savo jėgas išbandė Andrius Kvaraciejus (999).Kvalifikacijoje jis nespėjo atskleisti savo sugebėjimų, kadangi turėjo bėdų su responderiu ir turėjo laiko apsukti tik tris ratus. Pirmajame važiavime finišą jis pasiekė 6,o antrajame iškovojo 4 vietą. Bendroje įskaitoje su 33 taškais tapo penktas iš vienuolikos važiuotojų.
 
Tarp dešimties patirties turinčių sportininkų Veteranų klasėje pasirodė Oscar MX team narys Stanislav Gilevski (103). Su 24 taškais galutiniame rezultate jis liko dešimtoje pozicijoje.
 
Paskutinėmis dienomis prieš varžybas vos spėję susirinkti motociklo variklį po gedimo, be traniruotės puikiai pasirodė motociklų su priekabomis klasėje mūsų klubo atstovai A.Račka ir V.Račka (107). Kvalifikacijoje jie parodė antrą laiką. Tiek pirmame tiek antrame važiavime iš starto jie šovė pirmieji. Tačiau konkurentai L.Variakojis ir R.Kisiunas (999) juos aplenkė. Bendroje įskaitoje jie su 44 taškais jie liko antri.
 
Antrąją dieną 85cc klasėje startavo jauniausias Oscar MX team narys Liutauras Maciulevičius (55). Ir pirmame ir antrame važiavime startavo pirmas, bet bendroje įskaitoje liko tryliktas.
 
MX2 ir Open klasių važiavimai vyko kartu. MX2 atstovas Andrius Kvaraciejus (999) , kuris dalyvavo ir šeštadienį, bendroje įskaitoje liko šeštoje pozicijoje su 26 taškais.
Open klasėje pasirodė klubo narys R.Baranovski (108). Bendrai per abu važiavimus pelnė 15 taškų ir užėmė 13 poziciją.
 
Pirmąjį kartą čempionate, pradedančiųjų klasėje, dalyvavo Oscar MX team atstovas Tomas Dailidė (168). Pirmajame važiavime jam pasisekė labaiu nei atrajame, tačiau bendrai sukaupė 18 taškų ir pasirodė labai gerai.
 
Daugiausia mūsų klubo narių kartu startavo, kurie atstovauja Quad M ir Quad veteranų klasėm.
Tarp Quad veteranų varžėsi Arūnas Šukys (22) ir tapo I vietos laimėtoju. Pirmąjį važiavimą jam teko pasivaržyt dėl lyderio pozicijos, tačiau paskutinėmis minutėmis jam pavyko aplenkti konkurentą Daniels Baltais (117). Antrajame važiavime jis nuo starto linijos tapo lyderiu.
Quad M I vietos laimėtoju tapo Nerijus Baltrušaitis (74). Jam ant pakilos palaikė kompaniją III vietą užėmęs mūsų klubietis Dovydas Šmulkštys (717). Edas Pangonis (24) liko devintoje pozicijoje, Tomas Gibas (26) užėmė dešimtą vietą, Mantas Martikonis (21) , kuriam šis čempionatas pirmasis liko keturioliktoje pozicijoje.
 
Visus sveikiname ir tikimės, kad Pagirių MX trasoje  vyksiančiame Lietuvos čempionato II etape, gegužės 9-10 dienomis, mūsų sportininkai parodys dar puikesnių rezultatų.
 
Daugiau nuotraukų rasite galerijoje.